Za jak dlouho jsme u vás ?
OD 1 DO 4 HOD PO PRAZE

MOC Ceník kontejnerů
Podívejte se na ceny kontejnerů

Poptávky pro firmy
Zašlete nám vaši poptávku Zpracujeme ji do 24 hodin.

Garantujeme
Garance do 60 minut nebo zdarma
VLASTNÍ DEPONIE
A KONTEJNERY
VOLEJTE
602 30 40

Odvoz odpadu

Odpady likvidujeme co nejšetrněji k životnímu prostředí a snažíme se o jejich maximální využití. Tříděny jsou všechny odpady jak ze stavební činnosti, tak z výrobních prací nebo vyklízení bytů, skladových prostor, hal, garáží apod. Odpady jsou tříděny na jednotlivé komodity jako je dřevo, plast, sklo, papír, kovy, suť, beton apod. Po vytřídění lze většinu odpadu dále využít. Odpad, který dále nelze třídit a využít, se odváží velkoobjemovými kontejnery na skládky či do spalovny.

I skládka má své postupy jak odpad využít. Po uložení vzniká při rozkladu odpadu plyn, který lze dále využívat jako energetický zdroj například k vytápění.

Česká republika se ve třídění odpadů stále zlepšuje a v Evropské unii patří k nejlepším. Celé ⅔ Čechů aktivně třídí odpad, přesto máme ještě velké rezervy a vytříděného odpadu by mohlo být mnohem více. Třídit odpad má velký smysl a na životním prostředí je třídění odpadu vidět již dnes. Například 1 tuna vytříděného papíru zachrání až 17 vzrostlých stromů.

Odvoz suti

Stavební suť se používá při budování protihlukových valů, zasypání vytěžených pískoven a lomů, a dále na skládce.

Nebo se stavební suť vozí do recyklačních středisek, kde se z tohoto odpadu vytváří zásypový materiál pro další využití, tzv. recyklát:

  1. Recyklát směsný (suťový) 0-8 mm
  2. Recyklát směsný (suťový) 8-32 mm
  3. Recyklát směsný (suťový) 32-63 mm
  4. Recyklát betonový - 0-63 mm

Zde naleznete ceník recyklátu.

Tyto recykláty se využívají k zásypu nebo jako podklad pod silnice, zpevnění terénu apod. Využití těchto recyklátů je opravdu mnohoúčelové.


Při větším objemu odpadu vám rádi zpracujeme kalkulaci s množstevní slevou do 24 hodin

Chci odeslatpoptávku
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace