Za jak dlouho jsme u vás ?
OD 1 DO 4 HOD PO PRAZE

MOC Ceník kontejnerů
Podívejte se na ceny kontejnerů

Poptávky pro firmy
Zašlete nám vaši poptávku Zpracujeme ji do 24 hodin.

Garantujeme
Garance do 60 minut nebo zdarma

Kontejnery na zeminu

Ceny kontejnerů na zeminu
 • 3m3 / 3 tuny

  Cena 2 080 Kč bez DPH 21 %
  Objednat
 • 4m3 / 6 tun

  Cena 2 630 Kč bez DPH 21 %
  Objednat
 • 4m3 / 6 tun - úzký

  Cena 2 630 Kč bez DPH 21 %
  Objednat
 • 10m3 / 12 tun

  Cena 4 290 Kč bez DPH 21 %
  Objednat

Kontejnery přistavíme v Praze již do 60min dle MAPKY ČASU DOJEZDŮ běžně do 1 až 4 hodin. 

U všech typů kontejnerů je samozřejmostí přistavení po Praze ve velice krátkém čase!  Pro objednávku volejte náš dispečink 602 20 30 44 , který je vám k dispozici Po - Ne od 6:00 do 22:00 nebo OBJEDNEJTE ONLINE  . 

 Pokud patříte mezi velkoodběratele,  zašlete nám POPTÁVKU ZDE , nabídku vám zpracujeme v pracovní dny do 24 hodin. 

Je dobré vědět

Důležitou věcí u kontejnerů na zeminu je jejich nosnost, kterou nemůžeme překročit.  Je nutné brát v úvahu, jestli je zemina  nasáklá vodou nebo je suchá. Pokud si nejste jisti, kolik může daný náklad vážit, zeptejte se našeho dispečera na  602 20 30 44 .

Vyberte si některou z  velikostí kontejnerů a my vám kontejner přistavíme v Praze již do 60min dle MAPKY ČASU DOJEZDŮ běžně do 1 až 4 hodin.  OBJEDNEJTE ONLINE     nebo   VOLEJTE  Po-Ne 6:00 - 22:00  602 20 30 44 .

Kontejner na zeminu 3m³

maximální nosnost 3t - vhodný pro odvoz stavební suti, zeminy, stavebního a objemného odpadu. Kontejner má výklopné zadní čelo, tzn. komplikovanější plnění v případě použití kolečka, nutno z boku.

Kontejner na zeminu  4m³

maximální nosnost 5t -velmi vhodný pro odvoz stavební suti, zeminy, stavebního a menší objem stavebního objemného odpadu.

Kontejner na zeminu 4m³ - ÚZKÝ

určený na chodníky, do průjezdů apod. – šířka 1,2 m - maximální nosnost 5t - vhodný pro odvoz všech druhů odpadů v úzkých prostorech. 

Kontejner na zeminu 10m³

tyto kontejnery vozí velká nákladní vozidla typu TATRA - maximální nosnost 12t - vhodný pro odvoz stavební suti, zeminy, stavebního odpadu Kontejner je nevhodný pro ruční plnění kolečkem, ideální strojem nebo násypkou.

U všech typů kontejnerů je samozřejmostí přistavení po Praze ve velice krátkém čase!  Pro objednávku volejte náš dispečink 602 20 30 44 , který je vám k dispozici Po - Ne od 6:00 do 22:00 nebo OBJEDNEJTE ONLINE  .  Pokud patříte mezi velkoodběratele,  zašlete nám POPTÁVKU ZDE , nabídku vám zpracujeme v pracovní dny do 24 hodin. 

 V těchto kontejnerech také vozíme písek, štěrk a další sypký materiál. Pokud máte zájem o nákup a dovoz materiálu, máte při zpětném vytížení kontejneru dopravu materiálu zdarma. Objednávejte na dispečinku  602 20 30 44 

Pro velkoodběratele

Čas jsou peníze a v našem oboru to platí dvojnásob. Můžete se spolehnout, že přistavení kontejneru proběhne ve sjednanou dobu a v případě potřeby garantujeme, že kontejner bude v cíli po Praze do 60 min nebo zdarma, viz záložka Turbokontejnery.

Ve firmě SIEGL s.r.o. máme satelitně monitorovaný vozový park 15 vozů a cca 350 svozových kontejnerů, takže jsme schopni kdykoli kapacitou uspokojit potřeby i té největší zakázky pro stavební firmy.

Garantujeme sjednanou cenu a díky propracovanému systému jsme schopni nabídnout služby pro velkoodběretele bez příplatku, které jinde považují za nadstandard.

Při větším odběru odpadu vám zpracujeme kalkulaci pro firmy online do 24 hodin nebo nás kontaktujte telefonicky.

Obraťte se na nás a budete spokojeni!

Lukáš Assmann
jednatel společnosti SIEGL s.r.o.
Volejte na 606 706 995


Pro
velkoodběratele
X

OBJEDNAT KONTEJNER

Objednávku kontejneru můžete vyplnit i v případě, že si nevíte rady s výběrem druhu kontejneru. Po přijetí objednávky vás budeme kontaktovat, domluvíme veškeré podrobnosti.
iPříplatek svátek/víkend 300 Kč
+ PŘIDAT DALŠÍ KONTEJNER
Cena bez DPH 21%
- Kč

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Garantovaný čas přistavení:
Čas přistavení kontejneru startuje ve chvíli přijetí vaší objednávky dispečinkem. Dispečink vám zavolá a potvrdí čas přistavení. 

Garantovaná cena:
Cena je konečná a nemůže být navýšena o poplatky! Platba na místě přistavení v hotovosti vč DPH.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace