Za jak dlouho jsme u vás ?
OD 1 DO 4 HOD PO PRAZE

MOC Ceník kontejnerů
Podívejte se na ceny kontejnerů

Poptávky pro firmy
Zašlete nám vaši poptávku Zpracujeme ji do 24 hodin.

Garantujeme
Garance do 60 minut nebo zdarma

SIEGL logo

Vyjdeme vstříc potřebám vaší firmy!

Naše služby nabízíme velkému množství klientů, nejvíce naše služby využívají stavební firmy a stavitelé, živnostníci, školy a školky, společenství vlastníků bytů, bytová družstva, správa nemovitostí, soukromé osoby.

Flexibilně i v noci a o svátcích

Snažíme se maximálně vyjít vstříc našim klientům. Proto je možné po předchozí dohodě přistavit kontejner i v noci nebo ve dnech pracovního volna.

Komunikace s vedením

Veškeré vaše připomínky, náměty, požadavky a případné reklamace s vámi rád bude řešit jednatel společnosti SIEGL s.r.o. Ten vám také s ochotou poradí v oblasti služeb s nakládáním s odpady. Uděláme maximum pro to, abychom vaše požadavky vyřešili obratem. Na jednatele se mohou obrátit i potencionální partneři společnosti SIEGL s.r.o. s možnou nabídkou spolupráce.

Naše práce mluví za nás

Máme již mnoho spokojených zákazníků, kterých si vážíme. Proto se jim snažíme plnit všechny jejich potřeby. Od zahájení procesu celé objednávky zavoláním na dispečink, až po vystavení dokladů a faktur, se vám vždy bude věnovat kompetentní člověk. Ten své práci nejen rozumí, ale dělá ji s nadšením. Výsledkem je hladký proces vedoucí k zákazníkově i naší spokojenosti.

Stavebním firmám, novým a stálým zákazníkům nabízíme mnoho výhod. Tyto výhody můžete využívat i vy. Sedněme si ke kávě a pojďme se o tom pobavit. Vytvořme společně nabídku, která bude splňovat vaše požadavky. Nevíte si rady s odpady? K nám si můžete přijít i pro radu. Máme mnoho znalostí v oblasti služeb s nakládáním s odpady a rádi vám je předáme. Jsme na trhu od roku 1990 a naše zkušenosti jsou opravdu bohaté. Obraťte se na nás, budete spokojeni.

Lukáš Assmann
jednatel

Chci vědět více? Pojďme si domluvit osobní schůzku

*
*
*
*
Pole označená * jsou povinná
< Zpět
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace